Allview A30 Plus цена
Allview A30 Plus цена
Allview A30 Plus 3G Dual SIM 2/32GB Cobalt BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.1 € |
|
70.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas AllView A30 Plus, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
70.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Allview A30 Plus 32GB Cobalt Blue mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.80 eur/mėn |
|
70.80 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
70.80 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Allview A30 Plus 3G Dual SIM 2/32GB Cobalt BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.1 € |
|
70.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Allview | A30 PLUS | Kobaltas Mėlyna | 6 colių | LCD IPS | 720x1440 | Cortex A7 .. |
|
70.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
70.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Mobilusis telefonas AllView A30 Plus, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
70.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas AllView A30 Plus, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
70.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Allview Smartfon A30 Plus granatowy/navy |
|
82.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
82.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview A30 PLUS Cobalt Mėlyna, 6 ", LCD IPS, 720x1440, Cortex A7, Internal RAM .. |
|
87.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
87.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:06
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 5948790017622 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 3000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Cortex A7 Quad-core 1.3GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Vaizdo plokštės modelis | ARM Mali-400 MP2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 3.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | TFT IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 11 |
| Ekrano dydis | 6 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 2 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 256 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| USB jungties tipas | Micro USB |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Svoris su akumuliatoriumi | 182 |
| Ryšių standartas | 2G: 850/900/1800/1900MHz, 3G: UMTS 900/2100MHz, 802.11 b/g/n |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 720 x 1440 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Palaikomos kalbos | Rumunų |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Allview A30 Plus |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 8 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Показать больше | |










































