Televizorius Allview 24IPLAY6000-H цена
Televizorius Allview 24IPLAY6000-H цена
TV LED 24 inches 24IPLAY6000-H |
|
96.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
96.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview 24IPLAY6000-H, 24" 24IPLAY6000-H |
|
96.87 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
96.87 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Televizorius Allview 24iPlay6000-H | 24 | Smart TV | VIDAA OS | HD |
|
103.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
103.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview TV LED 24 inches 24IPLAY6000-H |
|
119.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
119.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:53
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5948790018520 |
| Modelis | 24atc6000-h |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 24" (~61 cm) |
| Metinis energijos suvartojimas | 18kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris su stovu | 2.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 6w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | vidaa os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis su stovu | 40cm |
| Gylis su stovu | 11cm |
| Показать больше | |



























