Gartraukis ALLENZI S260W цена
Gartraukis ALLENZI S260W цена
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S2-60WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Allenzi S2 60 W LEDбольше |
|
79.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
79.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S2-60WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Allenzi gartraukis S260WNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
85.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
ALLENZI S2 60 Wбольше |
|
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi S2 60 WH1 LEDYra sandėlyje. |
|
92.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
92.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 17:50
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 6933320611110 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s2 60 wh1 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59.8kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 6.4 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 120m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 423m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 13.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 8kg |
| Matmenys | 280 x 135 x 500mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; slider valdymas |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |






























