Alarmtech BP 12V 7Ah akumuliatorius цена
Alarmtech BP 12V 7Ah akumuliatorius цена
ALARMTEC BP Series 12V 7Ah Aksesuaras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
17.99 €
|
B магазин rde.lt |
AGM Alarmtec akumuliatorius BP 12V 7AhTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
18.78 €
|
B магазин pigu.lt |
AKUMULIATORIUS 12V/7AH-ALARMTEC-BP ALARMTECH |
|
19.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
19.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 12:35
! Сообщить об ошибке| Марка | ALARMTEC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5902367802561 |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | akumuliatoriai |
| Svoris | 2kg |
| Aukštis | 9.9cm |
| Plotis | 6.5cm |
| Gylis | 15.1cm |
| Pardavėjo šalis | kita |




















