Akumuliatorius Varta Silver Dynamic SD C6 12V, 52 Ah, 520 A
Akumuliatorius Varta Silver Dynamic SD C6 12V, 52 Ah, 520 A
VARTA 5524010523162 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
67.05 €
|
B магазин visitepalai.lt |
Varta Akumuliatorius 52 Ah 520 A EN 12V |
|
78.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
78.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 14:39
! Сообщить об ошибке| Марка | VARTA |
| Категория | Автомобильные аккумуляторы |
| Продукт код | 4016987119747 |
| Talpa | 52ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 520a |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | sd c6 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























