Monitorius Acer XV270M3 цена
Monitorius Acer XV270M3 цена
Acer Nitro XV270M3bmiiprx 27" FHD 180Hz IPS 16:9 UM.HX0EE.305 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.67 eur/mėn |
|
135.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
135.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Monitorius Acer Nitro XV270M3 27"Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
139.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
LED Monitor Acer Nitro XV270M3bmiiprx 27 inches |
|
150.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
150.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer Nitro XV270M3bmiiprx |
|
159.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
159.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Skystųjų kristalų monitorius|ACER|XV270M3BMIIPRX|27"|Žaidimai|Panel IPS|1920x108..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
160.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
160.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitor Acer Nitro XV270M3bmiiprx 27" IPS LED FHD 165Hz |
|
161.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
161.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Acer | XV270M3bmiiprx Series 27" IPS/LED/1920x1080/16:9/1ms/250/100m:.. |
|
163.18 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
163.18 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Acer NITRO XV0 XV270 M3 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseli.. |
|
179.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
179.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:53
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711121614910 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 180hz |
| Reakcijos laikas | 0.5ms |
| Svoris | -kg |
| Aukštis | 499cm |
| Plotis | 540cm |
| Gylis | 234cm |
| Energijos klasė | e |
| Tipas | didelis monitorius |
| Показать больше | |















































