Projektorius Acer S1386WH цена
Projektorius Acer S1386WH цена
Acer S1386WH Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x800) White |
|
481.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
481.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer S1386WH Standartinio nuotolio projektorius 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x.. |
|
486.10 €
|
B магазин percte.eu |
PROJECTOR S1386WH 3600 LUMENS/MR.JQU11.001 ACER | MR.JQU11.001 | 4713883722711 |
|
487.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer MR.JQU11.001Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.0 € |
|
499.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Acer S1386WH White Short Throw projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 84.32 eur/mėn |
|
505.94 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
505.94 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Acer S1386WH duomenų projektorius 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x800) Prie lubų.. |
|
510.20 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
510.20 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Acer S1386WH Standartinio nuotolio projektorius 3600 ANSI liumenų DLP WXGA (1280.. |
|
526.06 €
|
B магазин baitera.lt |
Acer S1386WH DLP short-throw projector 3600 ANSI lumens |
|
595.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
595.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer S1386WH Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x800) White |
|
598.01 €
|
B магазин baitukas.lt |
Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1 |
|
599.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
599.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Acer S1386WH MR.JQU11.001 |
|
614.34 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
614.34 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Acer S1386WH Standartinio nuotolio projektorius 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x.. |
|
627.02 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
627.02 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1 | AcerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
631.17 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
631.17 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Acer S1386WH Projector, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1 | AcerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
662.73 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
662.73 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 23:44
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4713883722711 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 20000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280 x 800 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Išvesties jungtys | composite, d-sub, hdmi, mini jack |
| Projektoriaus lempa | 220 |
| Galia | 220w |
| Svoris | 3.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 16:9 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.91m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.62m |
| Показать больше | |

















































