Acer Predator Connect W6 цена
Acer Predator Connect W6 цена
Acer Router Predator Connect W6x - Wifi 6 router - black - 802.11 a -b -g -n -ac.. |
|
122.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
122.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer Predator Connect W6x Wi-Fi 6 Gaming Router | Acer | FF.G2TTA.002 |
|
122.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
122.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Belaidis maršrutizatorius Acer Predator Connect W6x AX6000 Wi-Fi 6 2.4 GHz/5 GHz.. |
|
124.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Acer Predator Connect W6x Wi-Fi 6 Gaming Router | Acer FF.G2TTA.002 | 4711474000.. |
|
128.57 €
|
B магазин elektrika.lv |
Acer Predator Connect W6x wifi 6 routerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
128.58 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
128.58 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Acer Predator Connect W6x wifi 6 routerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
136.29 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
136.29 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Maršrutizatoriai Acer Predator Connect W6x Wi-Fi 6 Gaming Router | |
|
167.43 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Роутеры |
| Продукт код | 4711121237256 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2500mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Wi-Fi | + |
| VPN palaikymas | + |
| Protokolo palaikymas | 802.11a,b,g,n,ac |
| Kodavimas | wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 1 x 2.4ghz and 2 x 5ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4x 10/100/1000mbps |
| Jungčių kiekis (WAN) | (rj45 10/100/1000) |
| USB jungtys | 2 |
| Antena | 6x išorinė |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 56mm |
| Plotis | 251mm |
| Matmenys | 251 x 199 x 56 mm |
| Atmintis | 1 gb |
| Palaikomos technologijos | tri-band |
| Kita informacija | yra aktyvumo indikatorius |
| Показать больше | |
































