Projektorius Acer M311 цена
Projektorius Acer M311 цена
Projector M311 DLP WUXGA 4500AL/20000:1/24/7 |
|
508.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
508.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer Beamer M311 tragb. A4500 Lumen DLP 16:10 WXGA | MR.JUT11.00M | 4710886681878 |
|
508.15 €
|
B магазин multo.eu |
Acer Beamer M311 tragb. A4500 Lumen DLP 16:10 WXGA |
|
509.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
509.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Projektorius Acer DLP-Projektorius M311, Baltos spalvos |
|
525.02 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
525.02 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-29 10:55
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4710886681878 |
| Tipas | projektoriai |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 20000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4500 |
| Jungtys | vga, audio in, usb, audio out |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 220 |
| Svoris | 2.7kg |
| Lempos tarnavimo laikas | -val. |
| Palaikomi formatai | ntsc, secam, pal, edtv, hdtv, sdtv |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Jungties tipas | vga, usb |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | mac os, windows |
| Vidinė atmintis | 8gb |
| Artinimas, kartais | 2 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 113.7mm |
| Plotis | 313mm |
| Gylis | 240mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















