Monitorius Acer CB272U цена
Monitorius Acer CB272U цена
Acer CB272U G computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Blackбольше |
|
146.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
146.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor 27 inches CB272UGBMIIPRX QHD IPS 120Hz 2XHDMI DPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
147.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
147.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Acer CB272U G computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black |
|
151.07 €
|
B магазин baitukas.lt |
Acer Vero CB2 CB272UGbmiiprx, 27" UM.HB2EE.G13 |
|
151.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
151.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Monitor 27 inches CB272UGBMIIPRX QHD IPS 120Hz 2XHDMI DPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
156.39 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
156.39 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Acer Vero CB272UGbmiiprx 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.88 eur/mėn больше |
|
167.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
167.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Monitorius Acer Vero CB272UGBMIIPRX 27in - 2560x1440 120Hz HDMI DP Juodasбольше |
|
167.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
167.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Acer CB272U G kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD.. |
|
169.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
169.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Monitor Acer Vero CB272UGBMIIPRX 27in - 2560x1440 120Hz HDMI DP Blackбольше |
|
175.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
175.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Acer Vero CB272UE3, IPS, 100 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 216.9 € |
|
202.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Acer Vero CB272UE3, IPS, 100 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 216.9 € |
|
202.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Acer CB272UGb 27" 120Hz QHD Monitor |
|
235.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
235.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer CB272UE3b 27" 68.6cm 16:9 100Hz 2560x1440 black | UM.HB2EE.334 | 4711474057.. |
|
262.05 €
|
B магазин multo.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 471018091616 |
| Įstrižainė | 27" ~62cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Tipas | ips |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 5.6kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 42.7cm |
| Plotis | 62.2cm |
| Gylis | 23.3cm |
| Energijos klasė | f |
| Показать больше | |


























