A4Tech KR-92 цена
A4Tech KR-92 цена
a4tech kr-92, klaviatūra cz, klasikinė, atsparumo išsiliejimui tipo laidas (usb)..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.29 € |
|
11.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-92, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.89 € |
|
16.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
A4Tech KR-92 keyboard Universal USB QWERTY English Black |
|
10.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Keyboard KR-92 USBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
11.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
a4tech kr-92, klaviatūra cz, klasikinė, atsparumo išsiliejimui tipo laidas (usb)..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.29 € |
|
11.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
A4Tech KR-92 USB (EN) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
12.41 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
12.41 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
A4Tech A4TKLA46007 Klaviatūra KR-92 USB |
|
12.44 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
12.44 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Keyboard KR-92 USBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.71 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
12.71 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
A4Tech KR-92 klaviatūra Universalus USB QWERTY Anglų Juoda |
|
14.63 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
14.63 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
A4Tech KR-92, USB, ENG, Black A4TKLA46007 |
|
15.73 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
15.73 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-92, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.89 € |
|
16.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-92, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.89 € |
|
16.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Klaviatūra A4TECH KR-92 USB |
|
17.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
17.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
A4Tech KR-92 klaviatūra Universalus USB QWERTY Anglų Juoda |
|
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
A4Tech KR-92 klaviatūra Universalus USB QWERTY Anglų Juoda |
|
22.18 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.18 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:06
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 4711421933780 |
| Gamintojo kodas | a4tkla46007 |
| Tipas | laidinė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Mygtukų skaičius | 104vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Komplektacija | instrukcija, klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | windowsxpvista78 |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb |
| Plotis | 45.6cm |
| Aukštis | 2.8cm |
| Gylis | 15cm |
| Svoris | -kg |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |






















































