4Swiss VC024 цена
4Swiss VC024 цена
4Swiss VC024 CleanBooster Juodas vertikaliai veikiantis dulkių siurblysбольше |
|
409.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
409.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys - šluota 4Swiss VC024 CleanBooster, 4000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
508.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
4Swiss VC024 CleanBooster Juoda Belaidė Rankinė Dulkių Siurblytėбольше |
|
375.78 €
|
B магазин doberman.lt |
4Swiss VC024 CleanBooster Juodas vertikaliai veikiantis dulkių siurblysбольше |
|
409.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
409.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys - šluota 4Swiss VC024 CleanBooster, 4000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
508.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota 4Swiss VC024 CleanBooster, 4000 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
508.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Odkurzacz pionowy 4Swiss VC024 CleanBooster White | 5908233649094 | 5908233649094 |
|
533.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Odkurzacz pionowy 4Swiss VC024 CleanBooster White | 5908233649094 | 5908233649094больше |
|
555.50 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:13
! Сообщить об ошибке| Марка | 4SWISS |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 590823364909 |
| Tipas | plaunantis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 108cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 24cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.63l |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | + |
| Akumuliatoriaus įtampa | 21.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 4000mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Įkrovimo laikas | 300min |
| Veikimo laikas | 39min |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




















