Vonios spintelė Sobuy FRG237-W, balta kaina
Vonios spintelė Sobuy FRG237-W, balta kaina
Sobuy Tualetas su 2 durelėmis, vonios kambario spintelė, FRG237-W |
|
78.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
78.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Pastatoma vonios spintelė po kriaukle 60x35x58cm., baltos/sidabrinės spalvos FRG.. |
|
81.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
81.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Pastatoma vonios spintelė po kriaukle SoBuy FRG237-W, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.15 € |
|
95.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOBUY |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 4251388601341 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės, vonios spintelės be praustuvo |
| Savybės | - |
| Stilius | praktiškas |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 58cm |
| Gylis | 35cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Baldų kolekcija | ika |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |














