Vonios spintelė Comad XILO OAK 81-01-A, ruda
Vonios spintelė Comad XILO OAK 81-01-A, ruda
Vonios spintelė XILO OAK 81-01-A, ąžuoloKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.99 € |
|
54.99 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
54.99 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611657515 |
| Spintelės tipas | viršutinės |
| Funkcija | pakabinamos vonios spintelės |
| Apšvietimas | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 20cm |
| Aukštis | 57cm |
| Gylis | 44.5cm |
| Kilmės šalis | lenkija |















