Vonios spintelė Comad Monako Grey 841, pilka
Vonios spintelė Comad Monako Grey 841, pilka
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-09-01 04:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611650325 |
| Spintelės tipas | viršutinės |
| Funkcija | pakabinamos vonios spintelės, vonios spintelės su veidrodžiu |
| Apšvietimas | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 75cm |
| Gylis | 16cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
















