Vonios spintelė Comad Bali 824, balta/ruda kaina
Vonios spintelė Comad Bali 824, balta/ruda kaina
Vonios spintelė COMAD BALI WHITE 824 -50 CM FSC, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 175 € |
|
91.99 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
91.99 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Vonios spintelė Comad Bali 824, balta/rudaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 176.0 € |
|
107.87 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Praustuvo spintelė 50 cm, 1 durelėmis, BALI WHITE 824 -50 CM FSCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.03 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
112.03 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
Praustuvo spintelė 50 cm, 1 durelėmis, BALI WHITE 824 -50 CM FSCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
117.63 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
117.63 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611647493 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės, vonios spintelės be praustuvo |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 39cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |















