Vonios spintelė Cersanit Sati, 40 cm, balta kaina
Vonios spintelė Cersanit Sati, 40 cm, balta kaina
MITO Cersanit Sati 40 cm biały (S567-001-DSM) spintelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.00 eur/mėn |
|
77.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Apatinė vonios spintelė Cersanit, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
106.09 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
106.09 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 04:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CERSANIT |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907720668433 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės, vonios spintelės su praustuvu |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 84.2cm |
| Gylis | 33cm |
| Kilmės šalis | eu |
















