Virtuvės vežimėlis HOMCOM, baltas kaina
Virtuvės vežimėlis HOMCOM, baltas kaina
HOMCOM Virtuvės sala Virtuvės vežimėlis ant ratukų su stalviršiu, stalčiumi, vir.. |
|
107.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
107.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
HOMCOM Virtuvės sala Virtuvės vežimėlis ant ratukų su stalviršiu, stalčiumi, vir..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
113.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 20:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOMCOM |
| Kategorija | Virtuvinės spintelės |
| Prekės kodas | 4255826865258 |
| Tipas | virtuvės vežimėliai |
| Forma | kvadratinis |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Ilgis | 82cm |
| Plotis | 82cm |
| Aukštis | 86.5cm |
| Minimalus stalo ilgis | -cm |
| Maksimalus stalo ilgis | -cm |
| Praplėtimo mechanizmas | - |
| Stilius | praktiškas |













