vidaXL Šiltnamis, 60x45x100cm kaina
vidaXL Šiltnamis, 60x45x100cm kaina
Šiltnamis, 60x45x100cm, eglės mediena |
|
125.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
125.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šiltnamis vidaXL, 60x45x100cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
136.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 07:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDAXL |
| Kategorija | Šiltnamiai |
| Prekės kodas | 8720286182925 |
| Tipas | mini šiltnamiai |
| Plotas | 0.27m² |
| Ilgis | 45cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 100cm |
| Medžiaga | mediena |
| Pardavėjo šalis | kita |

























