vidaXL Šiltnamis, 3x2x2m, 6m2 kaina
vidaXL Šiltnamis, 3x2x2m, 6m2 kaina
Šiltnamis, 3x2x2m, 6m² |
|
107.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šiltnamis, 3x2x2m, 6m², ŽaliaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
119.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 01:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDAXL |
| Kategorija | Šiltnamiai |
| Prekės kodas | 8719883796192 |
| Tipas | Šiltnamiai |
| Plotas | 6m² |
| Ilgis | 300cm |
| Plotis | 200cm |
| Aukštis | 200cm |
| Medžiaga | plastikas |
| Pardavėjo šalis | kita |























