vidaXL Šiltnamis, 200x50x35cm kaina
vidaXL Šiltnamis, 200x50x35cm kaina
Šiltnamis, 200x50x35cm, impregnuota pušies mediena |
|
122.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
122.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šiltnamis vidaXL, 200x50x35cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
131.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-04 00:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDAXL |
| Kategorija | Šiltnamiai |
| Prekės kodas | 8718475710615 |
| Tipas | Šiltlysvės, mini šiltnamiai |
| Plotas | 0.7m² |
| Ilgis | 200cm |
| Plotis | 35cm |
| Aukštis | 200cm |
| Medžiaga | mediena |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
























