vidaXL devynvietė stovyklavimo palapinė, mėlyna, audinys
vidaXL devynvietė stovyklavimo palapinė, mėlyna, audinys
Stovyklavimo palapinė, mėlyna, audinys, devynvietė |
|
151.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
151.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Palapinė vidaXL, mėlynaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
161.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Stovyklavimo palapinė mėlyna audinys devynvietė |
|
188.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
188.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 11:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDAXL |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 8718475850724 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 9 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | -mm |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Sniego apsauga | - |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | - |
| Ilgis | 590cm |
| Plotis | 400cm |
| Aukštis | 185cm |
| Svoris | 5kg |
| Sluoksnių skaičius | 1 |
| Išorinis sluoksnis | poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |




















