Gruzdintuvė Vevor 494280 kaina
Gruzdintuvė Vevor 494280 kaina
Vevor 494280Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.63 € |
|
120.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 10:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VEVOR |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 12l |
| Krepšelio talpa | 4kg |
| Filtras | pastovus |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | -w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 10.5kg |
| Kita informacija | led indikatorius, lengvas valymas, apsauga nuo perkaitimo |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Savybės | temperatūros valdymas |
| Rodyti daugiau | |














