Siuvimo mašina Veritas Simone kaina
Siuvimo mašina Veritas Simone kaina
Veritas Overlokas SimoneKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € |
|
321.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siuvimo mašina Veritas overlokas Simone |
|
321.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
321.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERITAS |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 7640105924851 |
| Siuvimo mašinos tipas | overlokas |
| Svoris | 10.6kg |
| Siuvimo programų skaičius | - |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 1200 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4.5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | - |
| Siuvimas dviguba adata | - |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | - |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | - |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | - |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | atsuktuvas, instrukcija, Šepetėlis, pincetas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |















