Ventiliatorinis šildytuvas Jata JCTC2102 kaina
Ventiliatorinis šildytuvas Jata JCTC2102 kaina
Termoventiliatorius Jata JCTC2102Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.99 € |
|
46.99 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
46.99 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Termoventiliatorius Jata JCTC2102, 2 kWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
46.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šildytuvas Jata JCTC2102Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
56.70 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Termoventiliatorius Jata JCTC2102Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.99 € |
|
46.99 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
46.99 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Termoventiliatorius Jata JCTC2102, 2 kWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
46.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Termoventiliatorius Jata JCTC2102, 2 kWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
46.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Jata JCTC2102 ventiliatorinis šildytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
46.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
46.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Jata JCTC2102 |
|
50.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
50.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Jata JCTC2102 |
|
51.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
51.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Jata JCTC2102Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
53.48 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
53.48 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Jata JCTC2102 |
|
53.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
53.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Jata JCTC2102Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
56.15 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
56.15 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šildytuvas Jata JCTC2102Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
56.70 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 07:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | JATA |
| Kategorija | Oro šildytuvai |
| Prekės kodas | 8421078036500 |
| Tipas | keraminiai šildytuvai |
| Galia | 2000w |
| Funkcijos | laikmatis |
| Įtampa | 230v |
| Ventiliatorius | - |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | elektroninis |
| Galingumo lygiai | 1400/2000w |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 19cm |
| Gylis | 18cm |
| Energijos klasė | - |
| Netiesiogiai atiduodama šiluminė galia | -w |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


























