Veidrodis Comad ARUBA, 60 x 80 cm kaina
Veidrodis Comad ARUBA, 60 x 80 cm kaina
Vonios veidrodis COMAD ARUBA 840 FSCKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.99 € |
|
58.89 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
58.89 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Vonios kambario veidrodis ARUBA, 60 x 80 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.0 € |
|
65.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ARUBA 840 FSC berėmės veidrodžio dalysPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
70.74 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
70.74 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
ARUBA 840 FSC berėmės veidrodžio dalysIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
74.28 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
74.28 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 10:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 5907611647264 |
| Apšvietimas | - |
| Medžiaga | stiklas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 2cm |
| Stilius | modernus |
| Pardavėjo šalis | kita |
















