Valgomojo stalas Halmar Yohann kaina
Valgomojo stalas Halmar Yohann kaina
Valgomojo stalas Halmar Yohann, rudas/juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Stalas Yohann, ąžuolo sp./juoda sp., 170 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € |
|
248.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Valgomojo stalas YOHANNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
200.58 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
200.58 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo stalas Halmar Yohann, rudas/juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Valgomojo stalas YOHANNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
210.61 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
210.61 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
YOHANN stalas, San Remo ąžuolas/juoda |
|
218.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
218.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Stalas Yohann, ąžuolo sp./juoda sp., 170 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € |
|
224.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Stalas Yohann, ąžuolo sp./juoda sp., 170 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € |
|
248.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 06:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo stalai |
| Prekės kodas | 2010001159094 |
| Tipas | valgomojo stalai |
| Forma | stačiakampis |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), metalas |
| Ilgis | 170cm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 76cm |
| Minimalus stalo ilgis | 170cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 170cm |
| Praplėtimo mechanizmas | - |
| Stilius | industrinis |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















