Valgomojo stalas Halmar Halifax kaina
Valgomojo stalas Halmar Halifax kaina
Stalas, juoda sp./pilka sp., 160 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.9 € |
|
218.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Stalas Halmar Halifax, juodas/pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.0 € |
|
218.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Valgomojo stalas HALIFAXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
194.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
194.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo stalas HALIFAXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
204.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Stalas, juoda sp./pilka sp., 160 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.9 € |
|
218.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Stalas, juoda sp./pilka sp., 160 cm x 90 cm x 76 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.9 € |
|
218.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Stalas Halmar Halifax, juodas/pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.0 € |
|
218.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HALIFAX stalas (160 cm) |
|
267.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
267.30 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo stalai |
| Prekės kodas | 2010001154297 |
| Tipas | valgomojo stalai |
| Forma | stačiakampis |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), metalas |
| Ilgis | 1600cm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 76cm |
| Minimalus stalo ilgis | 160cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160cm |
| Praplėtimo mechanizmas | - |
| Stilius | industrinis |
| Kilmės šalis | kinija |
| Rodyti daugiau | |
















