Valgomojo kėdė Halmar K543, alyvuogių kaina
Valgomojo kėdė Halmar K543, alyvuogių kaina
Valgomojo kėdė K543, perlamutrinėPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
79.71 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
79.71 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K543, perlamutrinėIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
83.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
83.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
K543 kėdė, alyvuogių spalvos |
|
93.96 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
93.96 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Kėdė Halmar K543, žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 242.0 € |
|
162.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 13:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001201670 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | medžio masyvas, audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 60cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















