Valgomasis stalas Homcom, rudas kaina
Valgomasis stalas Homcom, rudas kaina
HOMCOM Valgomasis stalas, Apvalus virtuvės stalas, Modernus valgomojo stalas Kav..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.43 € |
|
116.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HOMCOM Valgomasis stalas, Apvalus virtuvės stalas, Modernus valgomojo stalas Kav.. |
|
116.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
116.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Valgomojo stalas Ø78 cm |
|
116.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
116.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 14:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOMCOM |
| Kategorija | Valgomojo stalai |
| Prekės kodas | 4255633584847 |
| Tipas | valgomojo stalai, apvalūs stalai |
| Forma | apvalus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 78cm |
| Aukštis | 75cm |
| Minimalus stalo ilgis | 78cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 78cm |
| Praplėtimo mechanizmas | - |
| Stilius | modernus |
| Pardavėjo šalis | estija |














