Vaikiškos sūpynės Technok, rožinės kaina
Vaikiškos sūpynės Technok, rožinės kaina
Pakabinamos sūpynės "TechnoK" |
|
12.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
12.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sūpynės vaikiškosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.09 € |
|
14.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 14:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHNOK |
| Kategorija | Lauko supynės |
| Prekės kodas | 4823037608102 |
| Tipas | pakabinamos sūpynės |
| Rekomend. amžius nuo | 2m. |
| Ilgis | 43cm |
| Plotis | 0.31cm |
| Aukštis | 0.34cm |
| Kilmės šalis | ukraina |
| Pardavėjo šalis | kita |
















