Vaikiškas dviratis Volare Lily, 16, balta kaina
Vaikiškas dviratis Volare Lily, 16, balta kaina
Vaikiškas dviratukas su papildomais ratukais, vaikų Volare Lily CB A4S, balta sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
158.27 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis Volare Lily 16" baltas, WitTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
164.24 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiškas dviratukas su papildomais ratukais, vaikų Volare Lily CB A4S, balta sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
158.27 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratukas su papildomais ratukais, vaikų Volare Lily CB A4S, balta sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
158.27 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
„Volare“ – vaikiškas dviratis 16 colių – „Lily Baltas“ (51637) |
|
158.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
158.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vaikiškas dviratis Volare Lily 16" baltas, WitTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
164.24 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347516375 |
| Rekomenduojamas ūgis | 118-136cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 5m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 10in |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 115kg |
| Pedalai | yra, neslystantys |
| Balnelis | vaikiškas, reguliuojamo aukščio |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | dviračio skambutis, purvasaugiai |
| Ratlankiai | plieniniai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v formos stabdys |
| Stabdžių rankenėlės | + |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Pakuotė | 149 x 78 x 20cm |
| Rodyti daugiau | |















