Vaikiškas dviratis Volare Excellent, 18, žalias
Vaikiškas dviratis Volare Excellent, 18, žalias
Volare - Vaikiškas dviratis 18" - Excellent Žalias (51811) |
|
163.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
163.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Vaikiškas dviratis Volare Excellent, 18", žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
167.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 07:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347518119 |
| Rekomenduojamas ūgis | 107-124cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 4m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 18in |
| Ratų skersmuo | 18'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 13.8kg |
| Šakė | plienas |
| Stabdžių tipas | pedalai |
| Ratlankiai | 18" aliuminiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v formos stabdys (priekinis), pedaliniai (galiniai) |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |















