Vaikiškas dviratis Puky Youke 12, žalias kaina
Vaikiškas dviratis Puky Youke 12, žalias kaina
Dviratis 12" Puky YOUKE žaliasDaugiau |
|
237.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
237.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dviratis 12" Puky YOUKE žaliasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
237.96 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
237.96 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy žalias |
|
244.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
244.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dviratis 12" Puky YOUKE žaliasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.86 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
249.86 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy green |
|
257.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
257.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Vaikiškas dviratis, miesto Puky Youke 4155, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
260.95 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis, miesto Puky Youke 4155, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
279.95 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy green |
|
279.95 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
279.95 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 11:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PUKY |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4015731041556 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 12in |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 7.2kg |
| Šakė | aliuminis |
| Pedalai | + |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | bagažinė, dviračio atraminė kojelė |
| Ratlankiai | aliuminiai |
| Stabdžiai | priekiniai v-brake, galiniai kojiniai (coaster) |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |
























