Vaikiškas dviratis Dino Bikes Snow Queen 14 kaina
Vaikiškas dviratis Dino Bikes Snow Queen 14 kaina
Vaikiškas dviratis Snow Queen 14"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.0 € |
|
135.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
135.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vaikiškas dviratis Dino Bikes Snow Queen 144R-SQ, mėlyna sp./balta sp./violetinė..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
146.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis Dino Bikes Snow Queen 144R-SQ, mėlyna sp./balta sp./violetinė..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
146.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 16:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DINO BIKES |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8006817908531 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | -m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 10" (25 cm) |
| Ratų skersmuo | 14'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 9.2kg |
| Šakė | kieta |
| Pedalai | plastikiniai |
| Balnelis | vaikiškas, reguliuojamas |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | purvasaugiai, dviračio krepšys |
| Ratlankiai | - |
| Galinis permetėjas | 1- bėgio vidinės pavaros |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Stabdžių rankenėlės | + |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Pakuotė | 870 x 460 x 160 mmcm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |
















