Vaikiškas dviratis Dino Bikes DINOSAUR, 14 kaina
Vaikiškas dviratis Dino Bikes DINOSAUR, 14 kaina
Vaikiškas dviratis 14" DINOSAURKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.0 € |
|
120.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiškas dviratis Dino Bikes DINOSAUR, 14"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 05:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DINO BIKES |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8006817910558 |
| Rekomenduojamas ūgis | 95-110cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 14" (36 cm) |
| Ratų skersmuo | 14'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 11.5kg |
| Šakė | kieta |
| Ratlankiai | 14 |
| Stabdžių sistema | caliper |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |
















