Vaikiškas dviratis Cube Acid 200, lightolivenorange
Vaikiškas dviratis Cube Acid 200, lightolivenorange
Dviratis Cube Acid 200 lightolive'n'orange 2026Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
382.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviratis Cube Acid 200 lightolive'n'oranžinis 2026 |
|
416.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
416.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 12:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CUBE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4054571474032 |
| Rekomenduojamas ūgis | 115–135cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams, mergaitėms |
| Rėmas | aliumininis lite 6061 |
| Rėmo dydis | 10in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Svoris | 9.2kg |
| Šakė | rigid hi-ten fork |
| Ratlankiai | cube mt19 |
| Galinis permetėjas | shimano rd-ty300, 7-pavarų |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | shimano sl-rs45, revo shift |
| Stabdžių sistema | alloy v-brake |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |












