Vaikiška lentyna Sobuy KMB55, balta kaina
Vaikiška lentyna Sobuy KMB55, balta kaina
Vaikiška lentyna 106x30x104cm., baltos spalvos KMB55-W |
|
111.42 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
111.42 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sobuy Vaikiška lentyna Saugojimo spinta Žaislų saugykla Vaikiška knygų spinta KM.. |
|
125.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
125.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Vaikiška lentyna Saugojimo spinta Žaislų saugykla Vaikiška knygų spinta KMB55-W..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.57 € |
|
128.70 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiška Lentyna | Saugojimo Spinta | Žaislų Saugykla | Knygų Spinta |
|
151.49 €
|
Į parduotuvę pirkelita.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 08:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOBUY |
| Kategorija | Knygų lentynos |
| Prekės kodas | 4251388620397 |
| Lentynos tipas | pastatomos lentynos |
| Funkcija | atviros |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 106cm |
| Aukštis | 104cm |
| Gylis | 30cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | estija |














