Usams EP-39 (HSEP3901), juodos kaina
Usams EP-39 (HSEP3901), juodos kaina
Usams EP-39 (HSEP3901) Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
3.50 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Usams HSEP3901Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 8.39 € |
|
3.50 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
USAMS ausinės stereo EP-39 3,5 mmjuodos spalvos HSEP3901 |
|
5.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
5.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 02:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | USAMS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6958444983844 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 101db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | 105 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 10g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | 3 poros keičiamų ausų plokštelių |
| Rodyti daugiau | |
















