Gruzdintuvė TRISTAR FR-9334 kaina
Gruzdintuvė TRISTAR FR-9334 kaina
Tristar Deep Fryer | FR-9334 | Power 2000 W | Capacity 3 L | Silver |
|
32.59 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Tristar FR-9334 Deep Fryer, 3L, Stainless Steel/Black FR-9334 |
|
33.35 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
33.35 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Tristar Deep Fryer | FR-9334 | Power 2000 W | Capacity 3 L | Silver |
|
56.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
56.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 05:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRISTAR |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8712836996625 |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 3l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 20.4cm |
| Plotis | 39cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Svoris | 2.3kg |
| Kita informacija | led indikatorius, apsauga nuo perkaitimo |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Rodyti daugiau | |





























