Trevi XF1560 kaina
Trevi XF1560 kaina
Trevi XF1560 muzikinis centras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.00 eur/mėn |
|
119.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Trevi XF1560Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
219.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Rinkinys Musical Trevi XF1560 |
|
219.85 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
219.85 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TREVI |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 8011000028323 |
| Gamintojo kodas | xf 1560 kb |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | akumuliatorius |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 120w |
| Varža | -Ω |
| Matmenys | 600mm x 330mm x 415mmcm |
| Svoris | 15kg |
| Kita informacija | mp3 iš usb, sd kortelių |
| Membranos skersmuo (mm) | 380 |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | mikrofonas, nuotolinio valdymo pultas, garso kolonėlė |
| Jungties tipas | 6.3 mm |
| Bluetooth | + |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | - |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | - |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |























