Treniruoklis Tunturi Platinum Pro Cable Cross Unit
Treniruoklis Tunturi Platinum Pro Cable Cross Unit
Daugiafunkcinis treniruoklis Tunturi Platinum 4in1, juodasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
3109.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Multifunkcinis treniruoklis Tunturi Platinum Pro Cable Cross Unit, 11PTSS1030 |
|
3682.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-14 09:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TUNTURI |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8717842012550 |
| Svarmenų svoris | 182kg |
| Matmenys | 270 x 219 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 141kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 165kg |
| Pakuotės dydis | 195 x 65 x 23; 173 x 54 x 14; 65 x 29 x 11; 65 x 29 x 11cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | estija |















