Treniruoklis Bowflex Max Trainer M3 kaina
Treniruoklis Bowflex Max Trainer M3 kaina
Treniruoklis Bowflex Max Trainer M3Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1363.34 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1363.34 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOWFLEX |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 0708447909091 |
| Treniruoklio svoris | 64.9kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 136kg |
| Pavaros sistema | oro pasipriešinimas |
| Smagračio masė | -kg |
| Apkrovų lygis | 8 |
| Ilgis | 117.1cm |
| Aukštis | 159.8cm |
| Plotis | 63.5cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 2 |
| Kompiuterio ekranas rodo | laiką, greitį, kalorijas, atstumą ir kt. |
| Pakuotės dydis | 116.8 x 56.9 x 41.9 cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















