Treniruočių suoliukas UpForm UR-L008 kaina
Treniruočių suoliukas UpForm UR-L008 kaina
Treniruočių suoliukas nugaros raumenims stiprinti UpForm UR-L008 |
|
755.00 €
|
Į parduotuvę powersport.lt |
Treniruočių suoliukas nugaros raumenims stiprinti UpForm UR-L008Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
888.24 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 13:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | UPFORM |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5903641002325 |
| Tipas | nugaros tempimo suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 55kg |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Maksimalus naudotojo svoris | 350kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 124cm |
| Plotis | 89cm |
| Aukštis | 85cm |
| Treniruoklis skirtas | komercinis |










