Treniruočių suoliukas Spartan daugiafunkcinis
Treniruočių suoliukas Spartan daugiafunkcinis
Spartan Treniruočių stendas |
|
369.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
369.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Daugiafunkcinis suoliukas SpartanKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463.0 € |
|
370.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 09:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPARTAN |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 9001741697871 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 1720 x 310 x 1500 mm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 37kg |
| Kilmės šalis | austrija |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 172cm |
| Plotis | 31cm |
| Aukštis | 150cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |


















