Treniruočių suoliukas Master Nemezis kaina
Treniruočių suoliukas Master Nemezis kaina
Master Nemezis MASTER daugiafunkcis mankštos suoliukas |
|
289.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
289.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 06:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MASTER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8592833000774 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 1650 x 711 x 1160 mm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 20kg |
| Kilmės šalis | Čekija |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 165cm |
| Plotis | 71.1cm |
| Aukštis | 116cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |
















