Treniruočių suoliukas Funfit 3866 kaina
Treniruočių suoliukas Funfit 3866 kaina
Funfit kelių padėčių treniruočių suoliukas (3866) |
|
70.84 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
70.84 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Universalus suoliukas Innova MultiBenchKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.0 € |
|
70.94 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FUNFIT |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 5902759975767 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 14kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 300kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 118cm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 110cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |















