Karšto oro gruzdintuvė Techwood TFR-806SHD kaina
Karšto oro gruzdintuvė Techwood TFR-806SHD kaina
Virtuvinės svarstyklės Techwood air fryer TFR-806SHD 8L |
|
103.32 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
103.32 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Techwood air fryer TFR-806SHD 8L |
|
104.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
104.95 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Techwood TFR-806SHDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
111.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Techwood air fryer TFR-806SHD 8L |
|
114.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
114.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 12:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHWOOD |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 3760301557074 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 8l |
| Krepšelio talpa | 8kg |
| Reguliuojamas termostatas | taip (nuo 80°c iki 200°c) |
| Galia | 1700 ww |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | 60 min. |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 33.5cm |
| Svoris | 6.5kg |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | automatinis išsijungimas, apsauga nuo perkaitimo, laikmatis, temperatūros valdymas, Žiūrėjimo langas |
| Rodyti daugiau | |


















