Techly IM 902-UBK, juoda kaina
Techly IM 902-UBK, juoda kaina
Techly USB optinė pelė 1000dpi juoda kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
10.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 13:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHLY |
| Kategorija | Pelės |
| Prekės kodas | 8059018361063 |
| Gamintojo kodas | 360065 |
| Pelės tipas | optinė pelė |
| Jutiklio tipas | laidinis, optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 1000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams, darbui, universalus |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 11x6.5x3.5mm |
| Svoris | 103g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | scroll ratukas |
| Rodyti daugiau | |














