TCL FP0944WA0 kaina
TCL FP0944WA0 kaina
TCL Skalbimo mašina | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Sk.. |
|
369.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina TCL FP0944WA0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
369.89 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
TCL Pralka TCL TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Fro.. |
|
377.59 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Pralka TCL TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front l.. |
|
377.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Skalbimo mašina TCL FP0944WA0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
380.99 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
397.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
397.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
406.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
406.70 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
406.71 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL FP0944WA0 Washing machine, A, Front-loading, 9 kg washing capacity, 1400 RPM.. |
|
409.45 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
410.61 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
424.86 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
429.74 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
429.74 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina TCL TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A .. |
|
440.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL Washing machine | FP0944WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Wa.. |
|
488.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
488.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 6933749538739 |
| Gamintojo kodas | fp0944wa0 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 44kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.44kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1440min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 56cm |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |




























